top of page
  • Writer's pictureDK

Jauniešu vasaras skola - piesakies!Ja Tavā redzes lokā ir kāds jaunietis vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kuram šis varētu interesēt - aiciniet pieteikties! Vietas ir, un būs lielisks pasākums.


No 26. līdz 30. jūlijam Kuldīgā notiks Demokrātijas festivāla jauniešu vasaras skola. Tās galvenais mērķis – dažu dienu laikā kopīgi sagatavot pašu jauniešu organizētu aktivitāti, kas tiks iekļauta festivāla programmā (pats festivāls notiks 29.,30. jūlijā).

Ar jauniešiem darbosies divi aizrautīgi un aizraujoši vasaras skolas vadītāji - Jānis Silavs un Oskars Kaulēns. Viņi palīdzēs gan sagatavoties jauniešiem festivālam, gan arī piedāvās dažādas nodarbības, kas palīdzēs attīstīt demokrātijai nepieciešamās prasmes un padziļināt izpratni. Būs forši un vērtīgi!


Vairāk par vasaras skolu var uzzināt šeit: https://kurzemesnvo.lv/iespeja-piedalities-demokratijas.../ Pieteikt dalību vasaras skola var šeit: https://ieej.lv/W479f


Dalība vasaras skolā ir bez maksas (tajā skaitā ēdināšana un nepieciešamības gadījumā arī nakšņošana).


Vasaras skolu organizē biedrība "Kurzemes NVO centrs" ar Sabiedrības integrācijas fonda, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, Europe Direct Kuldīga un Kuldīgas Jauniešu mājas atbalstu.

Post: Blog2_Post
bottom of page